İstanbul Koltuk Döşeme

İstanbul Koltuk Döşeme

31 Mayıs 2020 16 Yazar: Koltuk Ustası

İstanbul Koltuk Döşeme olarak eskiyen, yıpranan tüm koltuklarınızı yeniliyor ve yeni görünümüne kavuşturuyoruz. Yeni koltuk almak yerine eski koltuğunuzu döşetmek daha mantıklı ve daha ekonomiktir. Yapmış olduğumuz işçilik ile koltuklarınızı sıfır görünümüne kavuşturuyoruz. Almış olduğumuz işleri büyük bir özveri ve titizlikle yapıyoruz. Olabildiğince hızlı ve temiz bir şekilde koltuk döşemesi yapıyor, teslim ediyoruz. İstanbul Koltuk Tamiri daaha önceden yapmış olduğumuz işlerden aldığımız olumlu dönüşler ve geri bildirimler sayesinde yaptığımız işin her zaman arkasındayız. Bünyemizde bulunan Ustalarımızın 20 Yılı aşkın tecrübesi ile bu işlemleri kolaylıkla yapmaktayız. İstanbul Avrupa yakasında bulunan bütün semtlere hizmetimiz bulunmaktadır. Fiyat görüşü almak için bizlere aşağıda bulunan butona tıklayarak Whats App üzerinden yazabilirsiniz. En hızlı şekilde dönüş yapacağız.

whatsapp koltukcu

İstanbul Koltuk Tamiri

Eskiyen koltukları titizlikte tamir ediyor ve onları en ilk gün ki haline çeviriyoruz. Makası kırılmış koltuklarınızı dilerseniz bizzat evinizde tamir ediyor dilerseniz de dükkanımızda hızlı bir biçimde tamirini gerçekleştirmekteyiz. Yapmış olduğumuz istanbul koltuk tamiri işinde garanti sunmaktayız. Tamir edilen koltuklarınız eski halini aratmayacak şekilde özen ve titizlikle tamir edilmektedir.

İstanbul Sandalye Döşeme

Sandalye döşeme hizmeti de veren firmamız bu alanda başarısını kanıtlamıştır. İstanbul Sandalye Kaplama işlemlerinin ardından ilk gün ki gibi temiz ve konforlu haline getirebiliriz. Sandalyelerinizi diğer oturma ve çekyat gruplarınız gibi yıllar geçtikçe eskimeye ve soluklaşmaya başlar. Bu durum oturma odanızın veya misafir odanızın görüntüsünü bozabilir. Bu durumdan kurtulmak için yeni takım almanıza gerek yok. Firmamız sizi bu durumdan kurtaracak ve sizlere en uygun ve en hızlı hizmeti sunacaktır.

İstanbul Koltuk Yüz Değişimi

Koltuk yüz değişim fiyatları seçilen kumaş türüne ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Koltuk modeli ve bu model için harcanacak kumaş için kullanılacak kumaş metresi fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan yüz değişimi ve koltuk döşeme sayesinde yakın çevreniz bile koltuklarınızın eski koltuk olduğunu bile anlamayacaktır. Yapmış olduğumuz işçilik kalitesi ile İstanbul’un her semtinden bir çok müşteri referansımız bulunmaktadır.

döşemeci ara

Sektöründe bulunup işi bilmeyen döşemeciler kalitesiz mal kullanmaktadır. 20 yılı aşkın süresidir sektörde faaliyet gösteren ustalarımız ile aradaki farkı kolaylıkla anlayabilirsiniz. Yapacağımız işi en iyi ve en hızlı şekilde yapmayı amaçlamaktayız. İstanbul koltuk döşeme ile Avrupa yakasında bulunan bütün semtlere servisimiz ve iş alımımız mevcuttur. Bizlere yukarıda atılan whatsapp bağlantımız dan veya telefon numaramız dan ulaşabilirsiniz. Hızlı arama yapmak için aşağıda bulunan butona tıklayabilirsiniz.

 

Diğer Hizmetlerimiz:

 • Koltuk yüz ve kumaş değişimi
 • Koltuk makas ve iç aksan tamiri
 • Koltuk sünger değişimi
 • Sandalye tamiri ve döşemesi
 • Büro koltuk döşeme
 • Büro koltuk tamiri
 • Bilgisayar Sandalyesi amortisör değişimi
 • Bilgisayar Sandalye tamiri
 • Bilgisayar koltuk tamiri
 • Bilgisayar koltuk döşeme
 • Bilgisayar koltuğu amortisör tamiri

Vermiş olduğumuz İstanbul Koltuk Döşeme hizmeti ile siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Çıkmış olduğumuz bu uzun emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. İstanbul Koltuk Tamiri olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

tıkla döşemeci ara