İstinye Koltuk Döşeme

İstinye Koltuk Döşeme

25 Temmuz 2020 0 Yazar: Koltuk Ustası

İstinye koltuk döşeme ve koltuk tamiri hizmeti sunan firmamız, İstinye Koltuk Ustası olarak İstinye bölgesine de hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz hizmet ve iş kalitemiz ile Avrupa yakasında bulunan bütün ilçelere hizmet vermekteyiz. İstinye Koltuk Döşeme olarak belirlediğimiz fiyat politikası sayesinde koltuklarınızı uygun fiyatlı olarak döşeme ve tamirini yaptırabilirsiniz. İstinye Koltukçu  arayışlarına da son veren firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bizlere hızlı şekilde ulaşmak ve koltuk döşeme hizmetimizden yararlanmak için aşağıda bulunan Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

whatsapp koltukcu

İstinye çekyat tamiri  ile çekyatlarınızı yenilemek istiyorsanız bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Yapmanız gereken tek şey bizleri arayıp hangi renk ve desen olacağını karar vermektedir. Daha sonra firmamız Çekyatlarınızı bizzat evinizden alıp atölyemize kadar taşımaktadır. Bu süreç içerisinde sizlere sadece düşlediğiniz koltuk rengini ve desenini seçmek kalıyor. İstinye koltuk tamirinde olduğu gibi çekyat döşeme ve tamirinde de verdiğimiz fiyatlar sizi de şaşırtacak. Koltuk veya çekyatlarınızın mevcut durumuna bakılmaksızın her türlü tamirini, yenilemesini ve döşemesini yapmaktayız. Salon veya misafir odanızı adeta baştan yaratacak yeni modern ve tarz koltuklara kavuşmanız sandığınız kadar zor değil. Bizleri aşağıda bulunan telefon numaramız dan arayarak bu ana kavuşabilirsiniz. İstinye Koltuk Kaplama işlemlerini ivedi bir biçimde yapmaktayız.

döşemeci ara

İstinye Sandalye Döşeme

Sandalye döşeme hizmeti de veren firmamız bu alanda başarısını kanıtlamıştır. Sandalye Kaplama işlemlerinin ardından ilk gün ki gibi temiz ve konforlu haline getirebiliriz. Sandalyelerinizi diğer oturma ve çekyat gruplarınız gibi yıllar geçtikçe eskimeye ve soluklaşmaya başlar. Bu durum oturma odanızın veya misafir odanızın görüntüsünü bozabilir. Bu durumdan kurtulmak için yeni takım almanıza gerek yok. Firmamız sizi bu durumdan kurtaracak ve sizlere en uygun ve en hızlı hizmeti sunacaktır. İstinye Sandalye döşeme alanında bir numara olan firmamız bu alanda en iyi hizmeti vermektedir.

Diğer Hizmetlerimiz:
 • İstinye Koltuk yüz ve kumaş değişimi
 • İstinye Koltuk makas ve iç aksan tamiri
 • İstinye Koltuk sünger değişimi
 • İstinye Sandalye tamiri ve döşemesi
 • İstinye Büro koltuk döşeme
 • İstinye Büro koltuk tamircisi
 • İstinye Bilgisayar Sandalyesi amortisör değişimi
 • İstinye Bilgisayar Sandalye tamiri
 • İstinye Bilgisayar koltuk tamiri
 • İstinye Bilgisayar koltuk döşeme
 • İstinye Bilgisayar koltuğu amortisör tamiri

İstinye Koltuk Döşeme  ve   İstinye Koltuk Tamiri hizmetimizi incelemek ve detayları öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yapmış olduğumuz bu hizmetle siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşıyoruz.

tıkla döşemeci ara