Okmeydanı Koltuk Döşeme

Okmeydanı Koltuk Döşeme

18 Haziran 2020 0 Yazar: Koltuk Ustası

Okmeydani koltuk döşeme ve koltuk tamiri hizmeti sunan firmamız, İstanbul Koltukçu olarak Okmeydani bölgesine de hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz hizmet ve iş kalitemiz ile Avrupa yakasında bulunan bütün ilçelere hizmet vermekteyiz. Okmeydani Koltuk Döşeme olarak belirlediğimiz fiyat politikası sayesinde koltuklarınızı uygun fiyatlı olarak döşeme ve tamirini yaptırabilirsiniz. Okmeydani Koltukçu  arayışlarına da son veren firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bizlere hızlı şekilde ulaşmak ve koltuk döşeme hizmetimizden yararlanmak için aşağıda bulunan Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul Koltuk Döşeme

whatsapp koltukcu

Okmeydani çekyat tamiri  ile çekyatlarınızı yenilemek istiyorsanız bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Yapmanız gereken tek şey bizleri arayıp hangi renk ve desen olacağını karar vermektedir. Daha sonra firmamız Çekyatlarınızı bizzat evinizden alıp atölyemize kadar taşımaktadır. Bu süreç içerisinde sizlere sadece düşlediğiniz koltuk rengini ve desenini seçmek kalıyor. Okmeydani koltuk tamirinde olduğu gibi çekyat döşeme ve tamirinde de verdiğimiz fiyatlar sizi de şaşırtacak. Koltuk veya çekyatlarınızın mevcut durumuna bakılmaksızın her türlü tamirini, yenilemesini ve döşemesini yapmaktayız. Salon veya misafir odanızı adeta baştan yaratacak yeni modern ve tarz koltuklara kavuşmanız sandığınız kadar zor değil. Bizleri aşağıda bulunan telefon numaramız dan arayarak bu ana kavuşabilirsiniz. Okmeydani Koltuk Kaplama işlemlerini ivedi bir biçimde yapmaktayız.

döşemeci ara

Okmeydani Sandalye Döşeme

Sandalye döşeme hizmeti de veren firmamız bu alanda başarısını kanıtlamıştır. Sandalye Kaplama işlemlerinin ardından ilk gün ki gibi temiz ve konforlu haline getirebiliriz. Sandalyelerinizi diğer oturma ve çekyat gruplarınız gibi yıllar geçtikçe eskimeye ve soluklaşmaya başlar. Bu durum oturma odanızın veya misafir odanızın görüntüsünü bozabilir. Bu durumdan kurtulmak için yeni takım almanıza gerek yok. Firmamız sizi bu durumdan kurtaracak ve sizlere en uygun ve en hızlı hizmeti sunacaktır. Sandalye döşeme alanında bir numara olan firmamız bu alanda en iyi hizmeti vermektedir.

Diğer Hizmetlerimiz:
 • Okmeydani Koltuk yüz ve kumaş değişimi
 • Okmeydani Koltuk makas ve iç aksan tamiri
 • Okmeydani Koltuk sünger değişimi
 • Okmeydani Sandalye tamiri ve döşemesi
 • Okmeydani Büro koltuk döşeme
 • Okmeydani Büro koltuk tamircisi
 • Okmeydani Bilgisayar Sandalyesi amortisör değişimi
 • Okmeydani Bilgisayar Sandalye tamiri
 • Okmeydani Bilgisayar koltuk tamiri
 • Okmeydani Bilgisayar koltuk döşeme
 • Okmeydani Bilgisayar koltuğu amortisör tamiri

Okmeydani Koltuk Döşeme  ve   Okmeydani Koltuk Tamiri hizmetimizi incelemek ve detayları öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yapmış olduğumuz bu hizmetle siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşıyoruz.

tıkla döşemeci ara