Parseller Koltuk Döşeme

Parseller Koltuk Döşeme

29 Temmuz 2020 0 Yazar: Koltuk Ustası

Parseller koltuk döşeme ve koltuk tamiri hizmeti sunan firmamız, Parseller Koltuk Ustası olarak Parseller bölgesine de hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz hizmet ve iş kalitemiz ile Avrupa yakasında bulunan bütün ilçelere hizmet vermekteyiz. Parseller Koltuk Döşeme olarak belirlediğimiz fiyat politikası sayesinde koltuklarınızı uygun fiyatlı olarak döşeme ve tamirini yaptırabilirsiniz. Parseller Koltukçu  arayışlarına da son veren firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bizlere hızlı şekilde ulaşmak ve koltuk döşeme hizmetimizden yararlanmak için aşağıda bulunan Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

whatsapp koltukcu

Parseller çekyat tamiri  ile çekyatlarınızı yenilemek istiyorsanız bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Yapmanız gereken tek şey bizleri arayıp hangi renk ve desen olacağını karar vermektedir. Daha sonra firmamız Çekyatlarınızı bizzat evinizden alıp atölyemize kadar taşımaktadır. Bu süreç içerisinde sizlere sadece düşlediğiniz koltuk rengini ve desenini seçmek kalıyor. Parseller koltuk tamirinde olduğu gibi çekyat döşeme ve tamirinde de verdiğimiz fiyatlar sizi de şaşırtacak. Koltuk veya çekyatlarınızın mevcut durumuna bakılmaksızın her türlü tamirini, yenilemesini ve döşemesini yapmaktayız. Salon veya misafir odanızı adeta baştan yaratacak yeni modern ve tarz koltuklara kavuşmanız sandığınız kadar zor değil. Bizleri aşağıda bulunan telefon numaramız dan arayarak bu ana kavuşabilirsiniz. Parseller Koltuk Kaplama işlemlerini ivedi bir biçimde yapmaktayız.

döşemeci ara

Parseller Sandalye Döşeme

Sandalye döşeme hizmeti de veren firmamız bu alanda başarısını kanıtlamıştır. Sandalye Kaplama işlemlerinin ardından ilk gün ki gibi temiz ve konforlu haline getirebiliriz. Sandalyelerinizi diğer oturma ve çekyat gruplarınız gibi yıllar geçtikçe eskimeye ve soluklaşmaya başlar. Bu durum oturma odanızın veya misafir odanızın görüntüsünü bozabilir. Bu durumdan kurtulmak için yeni takım almanıza gerek yok. Firmamız sizi bu durumdan kurtaracak ve sizlere en uygun ve en hızlı hizmeti sunacaktır. Parseller Sandalye döşeme alanında bir numara olan firmamız bu alanda en iyi hizmeti vermektedir.

Diğer Hizmetlerimiz:
 • Parseller Koltuk yüz ve kumaş değişimi
 • Parseller Koltuk makas ve iç aksan tamiri
 • Parseller Koltuk sünger değişimi
 • Parseller Sandalye tamiri ve döşemesi
 • Parseller Büro koltuk döşeme
 • Parseller Büro koltuk tamircisi
 • Parseller Bilgisayar Sandalyesi amortisör değişimi
 • Parseller Bilgisayar Sandalye tamiri
 • Parseller Bilgisayar koltuk tamiri
 • Parseller Bilgisayar koltuk döşeme
 • Parseller Bilgisayar koltuğu amortisör tamiri

Parseller Koltuk Döşeme  ve   Parseller Koltuk Tamiri hizmetimizi incelemek ve detayları öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yapmış olduğumuz bu hizmetle siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşıyoruz.

tıkla döşemeci ara