Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk Döşeme Fiyatları

9 Ekim 2020 0 Yazar: Koltuk Ustası

Koltuk Döşeme Fiyatları, koltuğun yapısına ve istenilen kumaş türüne göre değişkenlik göstermektedir. Koltuk döşeme işleminde fiyata etki eden bir başka konu ise, döşenecek koltuk üzerinde kullanılacak kumaşın metresi olacaktır. Kumaşlar metre cinsinden fiyatlandırılır ve hesaplanır. Çekyat döşeme hizmetimizde bulunmaktadır.

Döşeme işleminde sünger değişimi yapılacak mı? veya yapılmyacak mı? gibi sorularda fiyata etki eden bir diğer konulardandır. Kumaşların cinsi, türü (tay tüyü kumaş) gibi etkenler kumaşların arasında ki fiyat farkını öne serdiği için döşeme işleminde verilecek fiyatı arttırabilir veya azaltabilmektedir. Döşeme konusunda fiyat almak için alt tarafta bulunan butondan WHATSAPP aracılığı ile tarafımıza koltuk resmi iletmeniz yeterli olacaktır. koltuk yüzü değişimi için ustalarımız koltuğunuzu inceleyecek ve sizlere her şey dahil ortalama ve makul bir fiyat teklifi sunacaktır.

whatsapp koltukcu

İstanbul Koltuk Döşeme

Ustalarımız ile daha detaylı şekilde Whatsapp üzerinde irtibat kurabilirsiniz. Koltuk döşeme işlemleri ortalama 1 Hafta (Hafta sonları ve resmi bayramlarda değişiklik gösterebilir) sürmektedir. Firmamız koltuklarınızı evinizden alıp ustalarımıza teslim edecektir. 25 Yıl bu işe gönül vermiş ustalarımız koltuklarınızın döşemesini yapıp evinize kadar bırakacaktır. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. İstanbul Koltuk Kaplama konumuzu inceleyebilirsiniz.

döşemeci ara

Firmamız Koltuk Döşeme fiyatlarını oldukça makul tutmaktadır. Gönül rahatlığıyla mesaj atabilir veya arayabilirsiniz. Ekibimiz sizinle ilgilenecektir.