Koltuk Kaplama Fiyatları

Koltuk Kaplama Fiyatları

25 Temmuz 2020 1 Yazar: Koltuk Ustası

Koltuk Kaplama Fiyatları ve Koltuk Döşeme Fiyatları, her bütçeye uyması açısından tamamen uygun tutulmuştur. İstanbul Avrupa yakasına sunmuş olduğumuz hizmet doğrultusunda işlemlerimizi yapmaktayız. Koltuk Kaplama ve Koltuk Döşeme fiyatlandırmasının bir çok etkene göre değişkenlik göstermektedir. Koltuk sayısını ve koltuk modelini mutlaka görmek gerekmektedir. Bunun dışında seçilecek kumaş türü, sürgerlerin değişmesi gibi fiyata etki eden faktörler bulunmaktadır. Koltuk Döşeme Fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan kısımdan bizi arayabilirsiniz.

döşemeci ara

 

Vermiş olduğumu fiyatlara malzemeler ve işçilik dahil şekilde verilmektedir. Belirlenen fiyat hakkında detaylar telefonda veya whatsapp üzerinden sizlere sunulmaktadır. Koltuk takımı kaplama fiyatları hemen tarafnıza iletilir. İşlemleriniz en kısa sürede yapılır ve istenildiği şekilde teslim edilmektedir. Koltuk kaplama ve döşeme fiyatları 10 dakika içerisinde tarafınıza iletilmektedir.

Sandalye Döşeme Fiyatları

Sandalye kaplama fiyatları, tıpkı koltuk kaplamada da olduğu gibi fiyata etki eden bir çok faktör bulunmaktadır. Aynı şekilde kumaş kalitesi ve kullanılacak kumaş metresi bu fiyatlandırmaya etki etmektedir. Sandalye kaplama fiyatları ve sandalye döşeme fiyatları koltuk kaplamaya nazaran daha ucuz tutulmaktadır. Sandalye döşeme fiyatlarına etki eden bir diğer unsur ise sandalyenin boyanıp boyanmıyacağıdır.

Koltuk Kaplama Fiyatları 2019

 

Koltuk kaplama ve Sandalye Kaplama Fiyatları için bizimle whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Hızlı şekilde whatsapp iletişim kurmak için aşağıda bulunan butonu kullanabilirsiniz.

whatsapp koltukcu

 

Sunmuş olduğumuz diğer hizmetler:

  • Ucuz Koltuk Döşeme Fiyatları
  • Sandalye Döşeme Fiyatları
  • Berjer Kaplama Fiyatları
  • Köşe Koltuk Kaplama Fiyatları
  • Köşe Koltuk Döşeme Fiyatları
  • Koltuk Sünger Fiyatları