Koltuk Kaplama Ücretleri

Koltuk Kaplama Ücretleri

21 Aralık 2020 0 Yazar: Koltuk Ustası

Koltuk Kaplama koltuk cinsine ve yapılacak işlemlerin farklılıklarına göre değişkenlik gösterebilir. Seçilen modelin veya seçilen kumaşın türüne göre koltuk kaplama fiyatlarında artma veya azalmalar görülebilir.

Koltuk Kaplama Fiyatları

 

Fiyata etki eden etkenler bulunmaktadır. Değişecek kumaşın türü, döşeme de kullanılacak kumaşın metre fiyatı ve işlemde harcanacak kumaşın metresi de fiyata etki etmektedir. Süngerin yenilenmesi veya yenilenmemesi de fiyatı etkileyen bir diğer unsurdur. Fiyat konusunda daha sağlıklı bilgi için ustalarmızın koltuğu görmesi ve özel olarak fiyat vermesi gerekmektedir. Fotoğraf göndermek ve fiyat almak için aşağıdaki Whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz.

whatsapp koltukcu

 

Usta ekibimiz 25 yılı aşkın süresidir mobilya ve koltuk sektöründe iş alımı yapmış ve hizmet vermiştir. Çeşitli koltuk modelleri, sandalye modelleri, berjer modelleri üreterek mobilya sektörüne önemli katkılar sağlamıştır. İstanbul Koltuk Döşeme konusunda da tecrübeli şekilde hizmet veren ustalarımız işçilikleri ile değerli müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı kaplama hizmetini sunmaktadır. İş yerlerinizin ve evinizin en önemli eşyası olan koltuklarınız ve sandalyelerinizi estetik bir hale getirebilirsiniz.

Koltuk Döşeme Fiyatları için size en iyi ve en hızlı hizmeti sunmaktan guru duymaktayız.

Döşemesi ve kumaşı eskiyen koltuklarınızı istediğiniz renklerde ki kumaşlar ile yeniliyoruz. Kullandığımız kaliteli kumaşlar sayesinde uzun yıllar rahatlıkla konforu sizde yakalayabilirsiniz. Koltuklarınız evinizden alınıp evinize kadar teslim ediyoruz. En hızlı ve en kaliteli şekilde yeni görünüme kavuşturulan koltuklarınızı titizlikle icra ediyor ve işçiliğimizin arkasında duruyoruz.